loading

Serwis blacharsko-lakierniczy wszystkich marek, Łódź - Opel TRAX


GODZINY PRACY SERWISU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO W ŁODZI:

 • Poniedziałek:07:00-17:00
 • Wtorek: 07:00-17:00
 • Środa: 07:00-17:00
 • Czwartek: 07:00-17:00
 • Piątek: 07:00-17:00
 • Sobota: Nieczynne
 • Niedziela: Nieczynne

Serwis blacharsko lakierniczy wszystkich marek, zadzwoń!


Serwis blacharsko-lakierniczy Łódź - Opel TRAX gwarantuje:

Twoje korzyści
 • Od samego początku procesu naprawy Twój samochód trafia w ręce przeszkolonych techników Opla
 • Serwis blacharski Opel Łódź używa specjalnego sprzętu i wystandaryzowanych sposobów napraw
 • Do napraw używane są oryginalne części Opel, na które udzielana jest 2-letnia gwarancja
 • Likwidacja szkód z polis PZU na miejscu
 • Oferujemy wygodny i elastyczny sposób wyceny naprawy
 • Oferujemy zwrot posprzątanego oraz umytego samochodu po naprawie
 • Pomożemy w zorganizowaniu transportu z punktu serwisowego lub zapewnimy samochód zastępczy
 • Będziesz stale informowany o postępach w naprawie Twojego samochodu
 • W ramach programu „Gwarancja Mobilności Opel” zapewniamy transport samochodu z miejsca wypadku do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Blacharsko-Lakierniczego marki Opel
 • Po naprawie otrzymasz Certyfikat

Ulotka Dlaczego autoryzowany serwis blacharski

Certyfikat naprawy blacharsko-lakierniczej w ASO

 

Kilka słów o Nas - firma istnieje od 1991 r.

 

Serwis blacharsko-lakierniczy

W Łodzi firma TRAX posiada serwis blacharsko-lakierniczy specjalizujący się w naprawach powypadkowych. Naprawy wykonywane są całkowicie zgodnie z technologią producenta dzięki czemu po ich wykonaniu pojazd zachowuje w pełni gwarancję na nadwozie.

Serwis Blacharsko-Lakierniczy
Serwis Blacharsko-Lakierniczy
Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Dwie ramy kontrolno-naprawcze oraz dwie kabiny lakiernicze sprawiają że jest to największy w centralnej Polsce serwis, naprawiający do 150 pojazdów miesięcznie. Stosowanie nowoczesnych technologii lakierowania, w tym lakierów wodnych, wydatnie przyczynia się do ochrony środowiska.

Podpisanie przez TRAX umów o współpracy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi daje mozliwość naszym Klientom w przypadku napraw powypadkowych załatwienie wszelkich formalności i rozliczeń bezgotówkowych na miejscu. Ponadto za likwidacją szkody w naszym autoryzowanym serwisie przemawia fakt, iż jesteśmy wskazywani przez europejskich ekspertów samochodowych jako najwłaściwsze miejsce do zgłaszania i likwidowania wszelkich szkód wynikających z zabezpieczenia i pokrycia polisowego.

Na terenie firmy TRAX znajduje się punkt ogledzin samochodów PZU S.A. Oznacza to, że nie trzeba zgłaszać szkody i dokonywać ogledzin samochodu w Centrum Likwidacji Szkód PZU, lecz wszelkie formalności mozna załatwić na miejscu w TRAX.

Oględzin dokonuje oddelegowany pracownik PZU S.A, który jest do Państwa dyspozycji po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu (42 633 20 52).

Na czas naprawy swojego samochodu w naszym serwisie naszym Klientom proponujemy samochód zastępczy. 

Stłuczki i wypadki się zdarzają. Jeżeli już do nich dojdzie, nie ma lepszego miejsca na naprawę Twojego Opla  niż Autoryzowany Serwis blacharsko-lakierniczy Opel w Łodzi.

Wszyscy pracownicy Serwisu Blacharskiego Opel Łódź to wysoce wykwalifikowani specjaliści, używający do napraw oryginalnych części Opel. Dzięki temu  masz pewność, że Twoje auto zachowa wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu oraz będzie Ci służyło   przez długi czas.

ASO blacharski Opel Łódź świadczy swoje usługi w oparciu o najwyższe standardy jakości obejmujące cały proces naprawy: począwszy od wyposażenia warsztatu poprzez odpowiedni program szkoleń, wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie naszego personelu.

Twój ubezpieczyciel nie musi rekomendować Autoryzowanego Serwisu  blacharskiego Opla jako miejsca naprawy Twojego samochody, jednak pamiętaj, że to Ty dokonujesz ostatecznego wyboru. Jeśli wybierzesz nasz serwis blacharsko-lakierniczy w Łodzi, poinformuj o tym ubezpieczyciela, który likwiduje szkodę. 

Oferujemy serwis blacharski wszystkich marek i naprawy z OC sprawcy!

Umów wizytę już teraz!

 

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry