O firmie

 

Szanowni Państwo!

Mamy już 24 lata! Przez 24 lata utrzymaliśmy się na rynku! Nie udałoby się nam to, gdyby nie dobra obsługa i powracający klienci!

Prześledź wstecz naszą historię aż do 1991 roku, gdy powstawał Trax!

 

 

2014 Pierwsze nowe Ople z wydłużoną o dodatkowe 3 lata gwarancją wyjeżdżają z salonu Trax
(standardowa gwarancja na nowego Opla trwa 2 lata)

 

Wydłużona gwarancja Flexcare o 3 lata

 

2013 Salon Trax uzyskuje masymalną notę w teście tygodnika "Auto Świat"

 

Trax najlepszym salonem w Polsce wg Auto Świat

 

2013 Pierwszy Chevrolet TRAX w Polsce sprzedany przez firmę... TRAX.

 

Pierwszy Chevrolet Trax w Polsce

 

2013 TRAX przyciąga nowe grupy klientów modelami ACTIVE. To seria Opli z niskimi cenami i bogatym wyposażeniem specjalnie dla polskich klientów.

 

Modele Active z klimą i fabrycznym audio


2012 TRAX wprowadza rewolucyjne modele na nowe czasy:

  • Opel Ampera - ładujesz go z gniazdka, zasięg 500 km, zużycie paliwa 1,2 l/100 km - więcej
  • Opel Mokka - nowoczesny SUV za cenę Astry - więcej
  • Opel Adam - super samochód dla młodych duchem
Opel Ampera wprowadzony w 2012 roku


2011 TRAX otwiera Salon Gwarantowanych Samochodów Używanych G2 w Łodzi na terenie głównego dealerstwa.

Oferta samochodów używanych

Pierwszy salon Gwarantowanych Samochodów Używanych G2 w Łodzi


2010 Nowa stacja diagnostyczna z uprawnieniami do badań technicznych samochodów do 3,5 t, motocykli i instalacji gazowych. Stacja diagnostyczna SKP Łódź


2009 Rozbudowa magazynu części zamiennych – powstaje magazyn dwupoziomowy wewnątrz głównego budynku w Łodzi. Pracownik serwisu trzymający filtr klimatyzacji


2008 TRAX otwiera kolejny salon i serwis Opel w Wieluniu. Salon ten jest 6 obiektem dealerskim TRAX  


2006 Nasza firma jako jedna z pierwszych w Polsce znalazła się wśród dealerów oferujących samochody używane w ramach europejskiego programu G2 - Gwarantowane Samochody Używane! W ramach programu oferujemy naszym Klientom samochody używane wszystkich marek. Korzyści oferowane przez G2 nie kończą się w salonie samochodowym. Oprócz kontroli technicznej, każdy samochód G2 posiada gwarancję mechaniczną i usługę assistance. G2 nigdy Państwa nie zawiedzie w kraju i zagranicą. Zobowiązania G2 wychodzą daleko poza drzwi naszych salonów TRAX !!!


2004 W pierwszym kwartale roku zgodnie z podpisaną umową z General Motors Polska stacja dealerska TRAX stała się autoryzowanym delaerm samochodów marki Chevrolet. Podpisanie umowy poprzedziły przygotowania naszego obiektu do przyjęcia nowej marki z przebudową salonu włącznie.
Kolejnum krokiem w rozwoju naszej firmy stało się podpisanie umowy serwisowej na obsługę ekskluzywnej marki Saab.
TRAX stał się MULTIDEALEREM !!!


2003 Nasza firma dostosowuje funkcjonujący system jakości do nowej normy ISO 9000:2000 uzyskując certyfikatu zgodności.
Miło nam poinformować Państwa o kolejnych sukcesach pracowników naszej firmy w ogólnopolskich konkursach na najlepszych doradców serwisowych oraz konultantów sprzedaży.


2002 Powstaje nowy punkt w Bełchatowie przy ul. Czaplinieckiej oferujący pełną obsługę klientów, serwis, części i samochody marki Opel, a także pełną ofertę aut osobowych, dostawczych i używanych.
TRAX w porozumieniu z PZU otwiera punkt likwidacji szkód i oględzin samochodów uszkodzonych - wszystkie czynności związane z procedurą zgłoszenia szkody i naprawy samochodu można dokonać w firmie TRAX.
W porozumieniu z niemiecką firmą GLASURIT otworzono w Łodzi punkt sprzedaży lakierów i dodatków samochodowych tej firmy.


2001 Audyt certyfikujący przyznaje TRAX certyfikat jakości działania firmy zgodnie ze standardami ISO 9002. Salon w Zgierzu uzyskuje nową powierzchnię, w Łodzi uruchomiono Stację Kontroli Pojazdów.
Do sieci TRAX dołączają kolejne punkty: w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wojska Polskiego 237 oraz w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. św. Antoniego 34.


2000 W końcu sierpnia rozpoczął działalność kompleksowy punkt dealerski w Skierniewicach (serwis mechaniczny, części, samochody, ubezpieczenia, kredyty) z dużymi parkingami dla klientów i miejscem na ekspozycję samochodów.
TRAX podpisuje ekskluzywną umowę dealerską na sprzedaż samochodów dostawczych Opel.


1999 TRAX przygotowuje się do przeprowadzenia procedury uzyskania certyfikatu jakości ISO 9002.
Cała łączność z firmą Opel odbywa się poprzez szybkie łącze satelitarne.


1998 Rozpoczyna się usprawnianie procedur serwisowych w Łodzi. Po wykonaniu koniecznych inwestycji zmieniających standardy obsługi, rusza autoryzowany serwis Opel TRAX w Zgierzu. Powstają plany zbudowania stacji dealerskiej w Skierniewicach przy głównym ciągu komunikacyjnym ul. Wyszyńskiego w okolicy supermarketu i stacji benzynowej.


1997 Nowoczesny obiekt dealerski zostaje oddany do użytku. Sprzedaz aut połączono z usługami motoryzacyjnymi w pełnym zakresie, łącznie z blacharsko-lakierniczymi. Pozwolenie na tak obszerny zakres usług w centrum miasta udało się uzyskać pod warunkiem, że nie będzie to ze szkodą dla środowiska naturalnego. Wszelkie odpady powstające w procesie serwisowania aut są selekcjonowane i przekazywane do wyspecjalizowanych zakładów utylizacyjnych. Stosuje się przyjazne dla środowiska lakiery wodorozcieńczalne.
Pada kolejny rekord sprzedaży samochodów - blisko 1300 sztuk.
Salon zaczyna pracować w niedziele.


1996 Powstają plany kompleksowej stacji dealerskiej. Rusza inwestycja, w owym czasie największa w sieci Opla i jedna z największych w Polsce. Wyburzenie istniejącj infrastruktury - pozostałości po starej farbiarni i kotłowni z wysokim kominem, zmieniają wygląd okolicy. Powstają plany kompleksowej stacji dealerskiej. Rusza inwestycja, w owym czasie największa w sieci Opla i jedna z największych w Polsce. Generalnym wykonawcą robót była łódzka firma NBM Co. Ltd obecnie ABRA Co. Ltd z siedzibą przy ul. Omłotowej 12/14.


1995 Najchętniej kupowanym samochodem jest Opel Astra Classic, niewiele mniej klientów zdobywa Corsa B. Dodatkowo dostawy samochodów ułatwia uruchomiona na Żeraniu fabryka General Motors, która rozpoczęła montaż Astry Classic sedan, stopniowo wprowadzając model pięciodrzwiowy i kombi oraz rozszerzając asortyment silników.
Trwa poszukiwanie nowej lokalizacji dla kompleksowej stacji dealerskiej. Upadające zakłady Delta sprzedają działkę przy ul. Żeligowskiego 36 w bezpośrednim sąsiedztwie dotychczasowego salonu.
Po emocjonującej licytacji TRAX staje się właścicielem działki o powierzchni 6500 m2.


1994 Powstaje punkt sprzedaży samochodów i części w Zgierzu przy ul. Łęczyckiej 38. Salon w Łodzi zyskuje dodatkową powierzchnię biurową w celu poprawy komfortu obsługi klientów, powstaje także sklep z częściami Opel wraz z magazynem. TRAX zastrzega swoją nazwę w Biurze Patentowym.


1993 W trzecim roku działalności w salonie przy ul. Żeligowskiego 32/34 sprzedano około 1000 aut. Kupowano wówczas przede wszystkim za gotówkę. W tym czasie powstawało wiele małych i średnich przedsiębiorstw. Dobre auto nobilitowało ich właścicieli.

1992 TRAX rozwija na dużą skalę sprzedaż samochodów, rynek zdobywa wprowadzona właśnie do sprzedaży Astra Classic typu sedan. Pod koniec roku pojawiają się Ople w ramach pierwszego "kontyngentu bezcłowego".1991 TRAX podpisuje pierwszą w centralnej Polsce oficjalną umowę dealerską na sprzedaż i serwis samochodów marki OPEL. Wkrótce po zarejestrowaniu, wczesną jesienią otwarto pierwszy w regionie łódzkim salon samochodowy z prawdziwego zdarzenia.

 

Praca, kariera
Praca w Trax

Zobacz, jak możesz zaciekawić nas swoim życiorysem

 

Praca, kariera
Opel okazje od ręki
OKAZJE dostępne w TRAX od RĘKI

zobacz listę
Opel Astra Active
Astra ACTIVE - z klimatyzacją i radiem w SUPER CENIE

Zobacz
Opel Corsa Active
Corsa Active - z klimatyzacją i radiem

Zobacz
Opel Antara Active
Antara ACTIVE - z mocnym Dieslem w SUPER CENIE

Zobacz
Nowa Insignia
Nowa Insignia!
Zdjęcia samochodu i jego ceny.

Zobacz
Zafira Family Active
7-os. Zafira w super Cenie
Zafira w bogatej wersji specjalnej Active, pojemny van do firmy, dla rodziny, na działkę

Zobacz
MyOpelService na ekranie laptopa
Historia Twojego Opla

Sprawdź historię serwisową swojego samochodu, rozkoduj VIN

 

Zarejestruj się
Mokka - super cena
Opel Mokka - nowoczesny, przystępny SUV

Cena Mokki
Akcesoria
Promocja na Akcesoria

Wybierz z katalogu bagażnik, dywaniki, zestaw żarówek i kup je z rabatem

 

Zobacz